IZSAUKT TAKSOMETRU

Ātrākais, lētākais veids, kā nokļūt galamērķī.

PAKALPOJUMI

●VIEGLAIS TAKSOMETRS – Tās ir automašīnas ar ērtāko iekāpšanu klientiem, visplašāko vietu aizmugurē sēdošajiem pasažieriem, kā arī ietilpīgu bagāžas nodalījumu.Taksometri aprīkoti ar klimata kontroles sistēmām un bezmaksas wi-fi internetu taksometra salonā.

NEBRAUC DZĒRIS 2 VADĪTĀJU PAKALPOJUMS – Mēs nogādāsim gan tevi, gan tavu auto vajadzīgajā vietā, parūpēsimies, lai nepaliec bez vadītāja apliecības

●KIDS TAXI – Kids Taxi (bērnu taksometrs)
Vecākiem ar bērniem un mazajiem pasažieriem piedāvājam bērniem draudzīgos bērnu taksometrus Kids Taxi.
Šo taksometru priekšrocības ir to piemērotība bērnu drošībai.

●BUSS 8 VIETĪGS – 8-vietīgos taksometrus iecienījušas gan ģimenes ar bērniem, gan sportisti ar sporta inventāru, gan pieaugušo un bērnu ballīšu kompānijas. Mikroautobusiem ir plašs un ērts salons, liels bagāžas nodalījums. Tie aprīkoti ar klimanta kontroles iekārtām. Taksometrā pieejams bezmaksas wi-fi internets. 8-vietīgā taksometra izsaukšanas pakalpojums pieejams par nelielu papildus samaksu.

●SAGAIDĪŠANA LIDOSTĀ – Mūsu starptautiskais taksometrs ir gatavs sagaidīt Latvijas viesus no dažādam valstīm lidostās „Rīga”, centrālas stacijas vai autoostas, kā arī no ostas. Transfērs tiek pasūtīts uz jebkuru datumu.Pieteiktajā datumā un stundā, iepriekš norunātajā vietā Rīgā Jūs sagaidīs taksometrs.

●TRANSFERI – Pasūtīt taksi-transfērs– tas ir pareizi un droši! Visi Pasažieru automašīnas un ietilpīgie miniveni lai sagaidītu delegācijas ir laba tehniskajā stāvoklī, regulāri tiek nodrošināta profesionāla apkope un pirms izbraukšanas cītīgi tiek pārbaudīti. Mūsu starppilsētu taksometrs – tas ir savlaicīgas galamērķī nokļūšanas garantija, bez tehniskajam problēmām un automašīnu degvielas piepildināšanām pa ceļam.

Transfērs viesnīcā, birojā vai mājās pēc pieejamās cenas– tas ir mūsu taksometrs. Osta, lidosta, dzelzceļa stacija vai auto osta – uzdodiet mums uzdevumu un gaidiet kad atbrauks Jūsu izvēlētais transports.

●PET(KAĶI,SUŅI)TAXI  – Jūsu draugs ir arī mūsu draugs. Nogādāsim tevi un tavu labāko draugu gala mērķī! 

●BRAUCAM ARĪ UZ LIETUVU UN IGAUNIJU –

Rīga – Tallinna

Rīga – Viļņa

Rīga – Brisele

Rīga – Citas Eiropas un Baltijas valstis.

UZTICAMI pakalpojumi

UZTICAMS bērniem – bērnu auto sēdeklīši dažāda vecuma bērniem (pakalpojums jāpiesaka savlaicīgi). Iespēja norēķināties ar savu maksājuma karti par bērna braucienu attālināti un sekot brauciena maršrutam.
UZTICAMS viesiem – viesu sagaidīšana abos lidostas “Rīga” terminālos 24.stundas diennaktī.
UZTICAMS  cilvēkiem ar speciālām vajadzībām – kvalificēts šoferis palīdzēs iekāpt un izkāpt no taksometra cilvēkiem ar invaliditāti un novietos invalīdu ratiņus bagāžas nodalījumā.
UZTICAMS cilvēkiem ratiņkrēslos – speciāli aprīkots taksometrs ar ratiņu rampu un pārvadāšanu, tos neizjaucot.
UZTICAMS bagāžai – liels bagāžas nodalījums, kurā varat ievietot gan bērnu ratiņus, gan saliekamu velosipēdu un citu vidēja izmēra bagāžu.
UZTICAMS steidzīgiem klientiem – tālrunis ziņošanai par taksometrā atstātajām mantām visu diennakti +371 8887
UZTICAMS aizņemtiem klientiem.
UZTICAMS dzīvniekiem – sīko dzīvnieku pārvadāšana(ievērojot nosacījums, ka suņus var pārvadāt pavadā ar uzliktu uzpurni un nodrošinot sēdekļa un salona tīrību.).
UZTICAMS nelabvēlīgiem laika apstākļiem – taksometri aprīkoti ar klimata kontroles iekārtām, bet nokrišņiem bagātās dienās šoferis ar lietussargu pavadīs Jūs līdz ieejai telpā.
UZTICAMS pasākumiem – apkalposim Jūsu pasākumu(konferences, sporta spēles, kāzas, festivālus un tml.),
UZTICAMS patstāvīgajiem klientiem un uzņēmumiem – noslēdzot sadarbības līgumu piedāvāsim Jums izdevīgas braucienu cenas.
UZTICAMS komunikācijai-Bezmaksas Wi-Fi internets taksometra salonā.

TARIFI

VIEGLAIS TAKSOMETRS

Attālums – 1.19 EUR/km
Laiks – 0.24 EUR/min
Iekāpšana – 2.99 EUR
Nestandarta bagāža – 3 EUR

1.19 EUR/km

KIDS TAXI

Attālums – 1.19 EUR/km
Laiks – 0.24 EUR/min
Iekāpšana – 2.99 EUR
Nestandarta bagāža – 3 EUR
Papildus maksa izsaucot KIDS TAXI – 3 EUR

1.19 EUR/km

BUSS 8 VIETĪGS

Attālums – 1.19 EUR/km
Laiks – 0.24 EUR/min
Iekāpšana – 2.99 EUR
Nestandarta bagāža – 3 EUR
Papildus maksa izsaucot 8-vietīgo taksometru – 6 EUR

1.19 EUR/km

DIVU VADĪTĀJU PAKALPOJUMS

"Nebrauc dzēris",
Mēs nogādāsim gan tevi, gan tavu auto vajadzīgajā vietā
#nebraucdzeris

SĀKOT NO 50€